Wysłany: Wto 17:22, 16 Mar 2021 Temat postu: Dodawanie własnej tekstury do biblioteki
Cześć Wszystkim,
Temat błahy, ale nie potrafię sobie z nim poradzić:/ w jaki sposób dodać swoją teksturę do biblioteki? Dodaję, zapisuję, ale nie mam jej później dostępnej. Ewentualnie prośba o podesłanie linku do jakiegoś tutoriala.
Z góry dziękuję
Wysłany: Pią 15:47, 02 Lip 2021 Temat postu: miejsce zapisu BIURO
Sprawdź czy zapisałeś teksturę w folderze Projekt czy Biuro. Domyślnie zapisuje się w Projekcie, ale jeśli utworzysz nowy projekt to się już nie dostaniesz do tamtej tekstury. Jeśli nową teksturę zapiszesz w folderze Biuro to już dostęp z innego (nowego) projektu będzie możliwy.
Coś takiego jest na forum allplana "Tekstura". Chyba w 28 sekundzie jest pokazane miejsce zapisu, to trzeba zmienić na Biuro (po lewej stronie).
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach